• Monika Garyantesiewicz

Transformacyjny Marketing Outsourcing. Rozwiązanie na Marketing w Małej firmie?

Aktualizacja: 8 sty 2020


Marketing Outsourcing szyty na miarę Twoich potrzeb

Wraz z szybkim postępem technologicznym, globalizacją siły roboczej, zmieniającą się demografią i nowymi wartościami społecznymi potrzeba elastyczności staje się kluczowa dla przedsiębiorstw, aby mogły przetrwać i rozwijać się w przyszłości. Zaprojektowany z myślą o przyszłości, iMarketing Transformer  ma wyjątkowy wgląd w to, co jest potrzebne, aby dopasować Cię do nowego świata.

Twój Dyrektor Marketingu on-line

iMarketingTransformer przeprowadza audyt Twoich działań marketingowych i tworzy Strategię Marketingową. Rekomenduje plan działań i budżet marketingowy, który pozwoli na efektywny wzrost Twojego biznesu.  Regularne sesje konsultingowe pozwalają na bieżące monitorowanie działań wdrożeniowych oraz obserwacje wyników, na które były ukierunkowane. iMarketingTransformer może współpracować z Twoim zespołem marketingu lub pomoże Ci rekrutować zespół dedykowanych specjalistów.


Twój Zespół Marketingu on-line

Nasze innowacyjne rozwiązanie pozwala Ci współpracować z ekspertami we wszystkich dziedzinach Marketingu tylko wtedy kiedy tego potrzebujesz. Twój iMarketingTransformer koordynuje projekt i dobiera zespół pod Twoje potrzeby. Razem akceptujemy budżet i ustalamy ramy projektu na bazie wcześniej przeprowadzonego audytu marketingowego.

Wiedza i doświadczenie

Nieograniczona sieć talentów pozwala nam oferować bezkonkurencyjne dopasowanie kompetencji do każdego unikalnego projektu. Łączymy umiejętności, pasje i doświadczenia każdego członka, aby stworzyć najbardziej sprawny i oddany zespół w dowolnym miejscu na świecie.


Elastyczność

Nie ma żadnych ukrytych kosztów, żadnego eleganckiego biura - każda złotówka jest inwestowany w ludzi pracujących dla Ciebie i Twojej firmy. Połączeni z Tobą przez chmurę i osobiście pracujemy nad przejrzystością i elastycznością procesów, aby bezproblemowo zintegrować się z Twoimi zespołami.


Integracja

Jako osoby indywidualne wybieramy projekty, nad którymi pracujemy; współpracujemy z Tobą, ponieważ kochamy Twoje wyzwanie, Twoją firmę i Ciebie. W ten sposób zawsze wiesz, że będziemy całkowicie zaangażowani w wynik i damy więcej niż tylko czas, abyśmy wspólnie RAZEM odnieśli sukces.

Transformacyjny Marketing Konsulting - dlaczego transformacyjny? Doradztwo biznesowe zawiera część wdrożeniową, podczas której najczęściej poległy firmy korzystające z usług konsultingowych. Jest to nowe podejście do Marketing Outsourcing polegające na współpracy z Marketing Freelancerami, którzy są indywidualnie dobierani pod potrzeby przedsiębiorstw.


iMarketingTransformer oferuje szeroką gamę usług konsultingowych z niezbędnymi narzędziami i wiedzą, aby pomóc rozwinąć Twój biznes. Współpracujemy z naszymi klientami od początku do końca, koncentrując się na ich potrzebach, tworząc nowe pomysły, opracowując skuteczne strategie i projektując wysokiej jakości i skalowalne rozwiązania.


1. Potrzebujesz kompetencji, a nie stać Cię na zatrudnienie doświadczonego i wykwalifikowanego Marketing Managera?


2.Potrzebujesz Marketing Specjalistów z różnych obszarów, a masz jednoosobowy dział marketingu w postaci siebie?


3. Brakuje Ci czasu na działania marketingowe? Nie wiesz jakie działania są najbardziej efektywne?


Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.


Oferta

514 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2019 by iMARKETING TRANSFORMER