MARKETING OUTSORCING szyty na miare Twoich potrzeb
Twój CMO - iMARKETING TRANSFORMER 

iMarketingTransformer przeprowadza audyt Twoich działań marketingowych i tworzy Strategię Marketingową. Rekomenduje plan działań i budżet marketingowy, który pozwoli na efektywny wzrost Twojego biznesu. Regularne sesje konsultingowe pozwalają na bieżące monitorowanie działań wdrożeniowych oraz obserwacje wyników, na które były ukierunkowane. iMarketingTransformer może współpracować z Twoim zespołem marketingu lub pomoże Ci rekrutować zespół dedykowanych specjalistów.

Twój Zespół Marketingu 

Nasze innowacyjne rozwiązanie pozwala Ci współpracować z ekspertami we wszystkich dziedzinach Marketingu tylko wtedy kiedy tego potrzebujesz. Twój iMarketingTransformer koordynuje projekt i dobiera zespół pod Twoje potrzeby. Razem akceptujemy budżet i ustalamy ramy projektu na bazie wcześniej przeprowadzonego audytu marketingowego.

Korzyści dla Ciebie

Wiedza i doświadczenie

Nieograniczona sieć talentów pozwala nam oferować bezkonkurencyjne dopasowanie kompetencji do każdego unikalnego projektu. Łączymy umiejętności, pasje i doświadczenia każdego członka, aby stworzyć najbardziej sprawny i oddany zespół w dowolnym miejscu na świecie.

Elastyczność

Nie ma żadnych ukrytych kosztów, żadnego eleganckiego biura - każda złotówka jest inwestowana w ludzi pracujących dla Ciebie i Twojej firmy. Połączeni z Tobą przez chmurę i osobiście pracujemy nad przejrzystością i elastycznością procesów, aby bezproblemowo zintegrować się z Twoimi zespołami.

Integracja

Jako osoby indywidualne wybieramy projekty, nad którymi pracujemy; współpracujemy z Tobą, ponieważ kochamy Twoje wyzwanie, Twoją firmę i Ciebie. W ten sposób zawsze wiesz, że będziemy całkowicie zaangażowani w wynik i damy więcej niż tylko czas, abyśmy wspólnie RAZEM odnieśli sukces.

© 2019 by iMARKETING TRANSFORMER