Poznajmy się!

iMARKETING TRANSFORMER
Zespół
283A6437.jpg

CEO - Marketing Strategist  iMarketingTransformer

Moja przygoda z Marketingiem Strategicznym zaczęła się 14 lat temu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w katedrze Zarządzania Strategicznego pod opieką Profesora Andrzeja Kalety. Od tamtego momentu spotkania z praktykami biznesu oraz strategiczne podejście do działań marketingowych stały się moją pasją.  Przez lata zdobywałam doświadczenie jako Marketer B2C oraz B2B w takich obszarach jak: Centra Handlowe, FMCG, Sektor medyczny, Motoryzacja oraz IT. Nauczyło mnie to indywidualnego podejścia do każdego produktu oraz marki w kontekście działań marketingowych ukierunkowanych na wzrost oraz mierzalność działań. Ukończyłam studia podyplomowe Professional Diploma in Marketing w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz posiadam międzynarodowy dyplom The Chartered Institute of Marketing. Ostatnie 4 lata poświęciłam na działania w obszarze Digital Marketingu ukierunkowanego na wzrost - Growth Hacking. Wierzę, że sukces każdej firmy uzależniony jest od poziomu innowacyjności i elastyczności, ale też i konsekwencji  w działaniach, które możemy mierzyć, obserwować i udoskonalać.

Zapraszam do rozmowy!

Aldona Oleńkiewicz
Ponad 8 lat doświadczenia w marketingu B2B i B2C dla firm z listy Fortune 500. Doświadczenie w pracy w obszarach FMCG, kosmetyki i farmacja. Kluczowe kompetencje:
- tworzenie, wdrażanie i egzekwowanie planów marketingowych
- przygotowywanie kompleksowej komunikacji i wprowadzanie nowych produktów na rynek
- opracowanie strategii digital.
Krzysztof Kamler
Posiada ponad 11 letnie doświadczenie w: marketingu, PR, consultingu, a także w zarządzaniu zespołami marketingowymi.
Miał okazję pracować dla największych firm z obszaru e-commerce, FMCG, czy technologii w Polsce i w Europie Środkowej, takich jak;
- Ceneo.pl – drugi największy po Allegro e-commerce w Polsce
- Jeronimo Martins – właściciel największej sieci sklepów spożywczych w Polsce – Biedronka
- Grupa PCC – jedna z największych korporacji chemicznych w Europie Środkowej
- Techland.
Przemysław Kozera
Manager PR, specjalista w zakresie komunikacji marek z 6-letnim doświadczeniem po stronie agencji oraz klienta. Ekspert w zakresie nowoczesnych technologii, sprzętu IT, motoryzacji, wsparcia startupów oraz komunikacji B2B.
Kompetencje:
• Doradztwo strategiczne i wizerunkowe,
• PR korporacyjny,
• PR produktowy,
• kreowanie ekspertów,
• eventy,
• komunikacja wewnętrzna,
• copywriting.
Show More

© 2019 by iMARKETING TRANSFORMER